Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még olyan ember aki...

Van még olyan ember aki kisgyerek kora óta penészes házban él, vagy már felnőtt és nagyon sokáig igy élt? Lett valami egészségügyi problémája?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen. Születésemkor szüleim nem vették észre, hogy penészes a szoba fala a szekrénysor mögött, csakhogy ez a terület mindig nőtt és eljutott az ágyamig. Nem lett semmi bajom, a pollenre allergiás vagyok ugyan de szerintem nem ettől. Ők is ugyanabban a szobában voltak mint én és nekik se lett bajuk. Egy ismerősöm viszont teljesen átépítette a házukat mert a gyerekük asztmás rohamot kapott a penésztől és hetekig kórházban kellett lennie. Szerintemez sok mindentől függ, milyen közel vagy hozzá, mennyi időt érintkezel ezzel a területtel, allergiás vagy-e rá, stb.
2014. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. máj. 6. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
32.
2014. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi sokat küzdöttünk a penésszel, sajnos. A penészeltávolítók nagyon drágák, ezért más módszert kerestem.


VEttem egy klór alapú tablettát ( Klorsept), feloldottam vízben és így nagy mennyiségű oldatot kaptam, amivel áttöröltem mindent. Így sokkal olcsóbb lett, és még hatásos is.


A penész nagyon veszélyes, mindenképpen tegyél ellene, ha jelentkezik egészségügyi tünet, ha nem.

2014. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!