Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2,5 éves gyereknek valószínűle...

2,5 éves gyereknek valószínűleg vírusos gyomorfertőzése van, milyen gyógymódot ajánlotok, ami vény nélküli?

Figyelt kérdés

a természetes diétázáson kívül. Kis hőemelkedése van, székelés környékén, de a táplálék nem közvetlenül étkezés után ürül ki( lásd pl reggeli ébredés után), ergo nem olyan drasztikus a helyzet, de vmi jó kis gyomorfertőtlenítő rásegítene.

Köszönöm

Másik kérdés bélflórapótlás csak fertőtlenítés utána ajánlott?



2012. ápr. 5. 07:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Hányni nem hány, híg széklettel állunk szemben. És persze az étvágytalansággal.
2012. ápr. 5. 08:00
 2/4 anonim ***** válasza:

talán mondjuk az orvos ajánljon már valamit ne itt kezeltesd már ki!

akiknek fogalmuk sincs a betegségekről

2012. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, csak tudod az orvos 2 óra múlva lett elérhető...

addig gondoltam megnyugtatom a lelkivilágom, de nagyon hasznos volt válaszod..

fel is hívtam, jobban is van, kösz a törődést.

nem vagyok se sámán, se netgyógyszerés, tapasztalt anyukák tűzoltását vártam, nem a letolásod, de nyomok egy "tetsziket " neked...

2012. ápr. 5. 16:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Mellesleg a többi anyunak,ha megtaláljátok ezt!

a gyereknek penészgomba fertőzése volt, a doki normafloret javasolt rá, 4 adagban, 4 óránként egy fél flaska.(ergo napip2)

megspékelve azzal, hogy 3 órán át 15 percenként a víz is kiszaladt belőle, utána aludt 6 órát, banánt majszoltattam vele kisadagban, és vizet, mert a nagyadag átzúdult, majd később nutellát és almát: 24 óra múlva kutya baja.

Kitartás sorstársak.

2012. ápr. 6. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!