Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás nyelvre elég a Borax...

Gombás nyelvre elég a Borax ecsetelő?

Figyelt kérdés

Fül-orr gégész állapított meg nálam ránézésre enyhe gombás nyelvet (sárgás a nyelvem és foltos) és Boraxot írt fel rá napi 3x. Cukrot kerülöm, mert azt olvastam hogy az segít még. Ezen kívül nem mondott semmit.


Azt olvastam hogy mindenképpen gyógyszeres kezelésre van szükség tablettákkal hogy kiírtsa a szervezetből a gombákat. Az orvos szerint viszont nem.


Lehet valami komplikációm emiatt? Menjek másik orvoshoz?



2014. máj. 6. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elegendő a helyi kezelés. Azért a gombaellenes szerek sem vitaminok, hogy csak úgy bekapkodd őket, megterhelik a májat, a szervezetet. Kezdd el az ecsetelést, és ha nem múlik el, akkor menj vissza az orvoshoz, valószínűleg felír valami erősebb szert.
2014. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Kb. mennyi idő után kéne hatásosnak lennie? 2 üveggel írt fel, de alig fogy belőle (2 napja kenem)
2014. máj. 6. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én várnék vele azért 1,5-2 hetet.
2014. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!