Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet kideríteni, hogy...

Hogy lehet kideríteni, hogy bélférges vagyok-e?

Figyelt kérdés
Székletet szoktam nézni, még soha nem láttam benne semmit, viszont van macskám, és néha szokott viszketni a végbelem (nagy ritkán).
2014. máj. 16. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Székletvizsgálattal, menj el a háziorvoshoz.
2014. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lol mindenkinek szokott viszketni a segge...

nézd meg a kakádat ha nincs benne semmi akkor nem vagy férges ha biztosra akarsz menni túrj bele valami pálcával

2014. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor minden székelésnél kell lennie benne féregnek? Ha mondjuk 5-6 székelésben nem látok semmit akkor nincs baj?
2014. máj. 16. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem, de ha annyira félsz, akkor javaslom, hogy keresd fel a háziorvosod.
2014. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férgek, amelyek szabad szemmel nem láthatóak, de ha biztosra akarsz menni, akkor -ahogy előttem javasolták-, menj el a háziorvoshoz, ad egy kis tégelyt, amibe egy kis kakit kell raknod, megmondja, hogy hová kell leadni, és két hét múlva (de lehet, hogy csak egy hét) múlva megkapod a választ. Egyébként az állatorvostól kérhetsz macskáknak való féregírtó tablettát (mint ahogy a kutyáknak is kell adni ilyet rendszeresen), és egy kis kajába belecsomagolva megeteted a macskával, és akkor minden rendben lesz.
2014. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A macska féregtelenítve van, csak akkor is... lehet hogy csak bebeszélem magamnak.
2014. máj. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!