Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lyme-kór az halálos?

Lyme-kór az halálos?

Figyelt kérdés
3 hét után végre bejutottam a bőrgyógyászatra és kiderült hogy Lyme-kórom van, egy 22cm-es durva folt van a lábamon... aztán melóba elmeséltem munkatársaimnak és megmutattam a lábam és 80%-a a munkatársaimnak azt mondta hogy ez halálos... ez igaz ?

2014. máj. 20. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
most őszintén, nem gyorsabb rákeresni mint kiírni róla egy kérdést?
2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem halálos. Kemény antibiotikum-kúrát fogsz kapni, de még viszonylag hamar túl leszel rajta, mert (ezek szerint) neked korán kapták el.
2014. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# köszönöm válaszod.
2014. máj. 20. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló nagyon korrekt.


Ha időben dokihoz mész nem lesz semmi bajod. Amúgy a folt lehet ennél nagyobb is de halálosnak semmiképp nem halálos.

Bénulást meg ilyen apróságokat... okozhat a lyme ha olvasgatod az index lyme fórumot akkor tudhatod is ezeket, de belehalni nem nagyon szoktak.

A folt mérete meg a súlyossága között nincs összefüggés. Olvasd el ezt, mindent meg fogsz tudni a lyme kórról:

[link]

2014. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol szedted össze?

Jobbulást

2014. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak bizonyos szövődmények, mint pl a szívblokk, amit a Lyme kór kórokozója idézhet elő és az halálos is lehet, de nagyon ritka. Tavaly Amerikában mindössze 3 ilyen eset volt. Kezelni kell feltétlen.
2014. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!