Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hepatitis C és nyirokcsomó...

Hepatitis C és nyirokcsomó daganat. Ugye meg tudják gyógyítani mind 2 betegségét? Mennyire befolyásolja a kemoterápia a hepatitisből való gyógyulást?

Figyelt kérdés
Az apukámnak (53 éves)eltávolították a lépét. A vérátömlesztéskor hepatitis c- vel fertőzött vért kapott, ez 16 hete történt. Plussz rosszindulatú nyirokcsomó daganata van amit elkezdtek kemoterápiával kezelni mielőtt a hepatitis kiderült volna.

#Hepatitis C #Nyirokcsomó daganat
2014. máj. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A kemoterápia önmagában is veszélyes a legyengült immunrendszere miatt, de ha még hepatitise is van... Nem szabadna folytatni míg abból nem épül fel.
2014. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ugye meg tudják gyógyítani mind 2 betegségét?"


Nem.

2014. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 izisz14 válasza:
10%

A hepatitisz C jelenleg nem gyógyitható, de vannak készítmények, amelyekkel jól kezelheto pl.máriatovis,

a nyirokcsomódaganatgyógyitható is lehet, de mindenképpen szukség van " lelki gyogyitásra ", relaxáció, negatív gondolatok, buntudat, harag, gyulolet stb elengedésére, segíthet a : "belso utazás, agykontrol, gyógyitó kód-konyv,jóga is. A betegségeknek kb.80%-ban lelki eredetuek

2014. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 izisz14 válasza:

És még valami:én is végig csinaltam a kemot, s kozben naponta min. 1 órat tornaztam, jógaztam, setaltam. Meggyozedesem, hogy ha ugy veszi az ember, hogy megoldom, birom es tudom hogy segit..agyilag elfogadja es hisz a hatekonysagaban, meg lehet csinalni. Most tavasz van, igyon apa rengeteg gyógyteat friss novenyekbol, a legjobb a csalán, koromvirág, cickafark, májra a gyermekláncfu.

Meggyogyulhat, de csak akkor, ha hisz a gyogyulasban, s nektek is hinni kell benne, mert ha a család feladja, a negativ rezgeseket apa is erzi, s tudatalattija nem fog hinni a gyogyulasban .Egy pillanatig sem szabad arra gondolni hogy nem sikerulhet

2014. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen kemoterápiás kezelést kapsz...

Amit én kaptam azt nem csináltad volna végig tornázva...3 kör BEP. Nézz utána miből áll...a harmadik napon már vért hánytam.

2014. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!