Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hónapok óta megduzzadt nyirokc...

Hónapok óta megduzzadt nyirokcsomó baloldalt a nyakamon. Aggódjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

november óta ott van,nem sokkal nagyobb mint a másik ami nincs megdagadva. mikor kijött épp nagyon beteg voltam,köhögtem és sok gyógyszert szedtem. az orvos azt mondta rossz fog miatt van. 1 hete megcsináltattam a fogam de semmi változás. több idő kell neki,hogy elmúljon a duzzanat? nem fáj csak ha sokáig nyomogatom olyan tompa fájdalmam van,nem vészes. szerintetek mitől van? jövőhéten megyek vérvételre,hátha ott többet megtudok de addig jó lenne ha adnátok ötleteket :)


köszönöm


2014. márc. 7. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt... vérvétel és ultrahang után kiderült, hogy szerencsére semmi bajom... ezt a kettőt tudom neked is javasolni. Ha bármi van ezekből kiderül. :)
2014. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nincs nagy bajod. A nyirokcsomód azért van még mindig megduzzadva, mert nem szedsz rá gyógyszert. Én kb. 2 hónapig, egymás után szedtem négy féle antibiotikumot és a 3.hónapra eltűnt.
2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mitől van megduzzadva? nem akarok antibiotikumokat szedni :(
2014. márc. 8. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Védekezik az immunrendszered. Máskor is megvan dagadva, de azt nem veszed észre.

Én sem akartam antibiotikumot szedni, mert én a végére már nagyon álmos voltam pár óra után. És legutolsó gyógyszernek valami nagyon erőset kaptam.

2014. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem van egy nyirokcsomóm ami kb 15 éves korom óta nagyobb, most 34 leszek



közben voltam limfómás is, éd mondták annak a nyirokcsomónak semmi köze nincs a limfómához,


a limfómából kigyógyultam, és a nyirokcsomóm még mindig nagyobb

2014. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!