Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba lehet, vagy valami...

Körömgomba lehet, vagy valami más? Nem tudom megállapítani.

Figyelt kérdés
Kb. két hete vettem észre, hogy a nagylábujjam körmén van egy nagy repedés - olyan, mintha belerúgtam volna a küszöbbe, és félbetört volna a körmöm. Abszolút nem fáj, nem vékonyodott el, nem vastagodott meg, nem büdös, semmi probléma nincs vele. Viszont nemrég megjelent a másik nagylábujjam körmén is ugyanez a jelenség, úgyhogy biztos van valami a háttérben. Tájékozódtam körömgombáról, de sem a tünetek, sem a képek alapján nem úgy tűnik, hogy ez a problémám van. Nem járok uszodába meg ilyen helyekre, nem izzad a lábam, viszont gyenge az immunrendszerem. Valakinek van valami ötlete, hogy ez mi lehet? Még egy-két hét, mire eljutok bőrgyógyászhoz.

2014. jún. 2. 02:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Hosszas keresés után úgy gondolom, hogy nem körömgomba, találtam egy ilyet, aminek ez a neve angolul: Beau's lines. Ez egy hosszú, vízszintes "szakadék" a körmön, nekem is ilyenem van. Nincs róla túl sok infó. Van, akinek volt már ilyen?
2014. jún. 2. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!