Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás lábkörömre milyen...

Gombás lábkörömre milyen bőrgyógyász által felírt gyógyszer az, ami használ? És mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat várok,akik már kikezelték gyógyszerrel körömgombájukat. Mennyi ideig kellett szedni és volt-e mellékhatása?

2014. máj. 27. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Canesten krémet használok rá pár napig ha előjön, nem kell hozzá bőrgyógyász sem.

Akkor jön elő, évente párszor, ha kevésbé figyelek oda a tisztaságra (pl. strandon zuhanyhoz nem használok papucsot, utána meg nem törlöm szárazra a lábfejemet), ha valaki egyszer elkapja, az már utána is hajlamosabb lesz rá.

2014. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem évek óta fennálló probléma, cukorbeteg vagyok, ez hajlamosít is rá, és nehezebben is kezelhető. A krémek, ecsetelők nem használtak eddig. Már eléggé meg van vastagodva a körmöm, az egyik lábfejemen 4 újjon is.
2014. máj. 27. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!