Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mégis mit tegyek hogy holnapra...

Mégis mit tegyek hogy holnapra ne legyen ilyen dagadt? (lent)

Figyelt kérdés

Ma délután megcsípte az ajkamat egy méh, nemsokkal a csípés után (kikapartuk a fullánkot és bementünk a házba) ittam egy calsimuskot bevettem egy zyrtec tablettát és kb. fél óránkét szódabikarbónás vízzel kenegetem. A dagadás kicsit lejebb ment de még most is úgy nézek ki mint egy botoxozott szájú r*banc. Holnap reggel megyek dolgozni, délután pedig eljegyzési vacsorára vagyok hivatalos.

Mit tudnák tenni, hogy holnapig leapadjon? Valami ötlet, házi patika?


2014. jún. 3. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te szegény :S Kalciumos pezsgőtablettát kéne feloldanod vízben és azt iszogatnod. A szódabikarbónás víz érdekes, még nem hallottam róla (biztos jó) de mikor a kutyusomat megcsípte egy méh, akkor nem szódabikarbónát, hanem kálciumot oldottam fel vízben. Rajtunk használt és rajta is.
2014. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy fél vöröshagymát szoríts rá,és tartsd rajta,amíg csak tudod
2014. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!