Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap lesz egy hete hogy...

Holnap lesz egy hete hogy baranyhimlos vagyok. Szepen gyogyulnak a holyagok, nem sok volt rajtam. A gond az hogy holnaptol le van foglalva szallas Hajduszoboszlora. Elindulhatok?

Figyelt kérdés
Ferjemmel es kislanyommal mennenk,nem furodnek,nem napoznek csak legyek ott veluk...

2014. jún. 5. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM!!!! Fertőzöl. A felnőttek és a gyerekek is veszélyben vannak a közeledben. Legyen benned ennyi felelősség, ne menj.
2014. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fertozok.Amikor a holyagbol mar seb lesz az mar nem fertozik.Gondolhatod hogy utana neztem.Szemelyes tapasztalatra szamitottam.
2014. jún. 5. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
De bizony fertőzöl. Nézd meg ezt a kérdést, főleg az utolsó két hozzászólást. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..
2014. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bárányhimlő ugyanis nem a hólyagokról terjed, hanem cseppfertőzéssel (garatról) ezért csak kb. lehet megmondani, hogy meddig fertőz...
2014. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozni akarok de sehol se olvastam a neten hogy vegig fertozo.Viszont azt mindenhol hogy addig fertoz amig a holyagok meg nem szaradnak.De ha be tudsz linkelni nekem egy olyat mint amit az az utolso irt akkor kalapot emelek.Kozossegbe pedig azert nem ajanlatos menni mert az immunrendszer le van gyengulve.En ha mennek veluk,a szallashelyen maradnek amig ok strandolnak.Azert mennek mert nem akarom elrontani ezt a mini nyaralast amit a ferjem es a gyerek annyira vartak.Amugy ez egy apartman,kertes haz ahol csak mi leszunk.
2014. jún. 5. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd este keresek forrást, meló közben nincs időm, de ha nem lesz gyerek meg terhes nő a közelben, akkor módosítom az előző álláspontomat. Ha nincs kit megfertőzni, akkor nincs olyan nagy gond semmiképpen.
2014. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!