Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg elleni bevált gyógyszer?

Bélféreg elleni bevált gyógyszer?

Figyelt kérdés

Sajnos igen, cérnagilisztás a pocim (de sz*r ezt így kimondani), szeretnék Tőletek tanácsot kérni, hogy milyen gyógyszert vegyek a patikában. Ha van rá lehetőség, akkor olyan kellene, ami vény nélkül kapható! Nagyon szépen köszönöm!


Lenne még egy kérdésem, bocsánat. Azt írják itt sokan, hogy vöröshagyma, meg foghagyma eltünteti őket... Ha lilahagymát eszem, az is ugyanolyan hatással van rájuk?


2010. jan. 1. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,én is a fokhagymát hallottam mint népi gyógymód rá.Nekem is volt kiskoromban cérnagilisztám,de nekem az orvosom írt rá valami szirupot,és gyógyszert azt szedtem.Szerintem te is inkább az orvosra hallgass,pár nap alatt rendbejösz ha a megfelelő,orvos által előírt kezelést kapod,csak így lehetsz biztos a hatékonyságában.
2010. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Recept nélkül nem adnak ki ilyen gyógyszert.
2010. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ú... és ha mondom az orvosnak, hogy ez és ez a problémám, akkor ugye nem fog levetkőztetni, vagy ilyesmi?


Mondjuk a hasamat megnézheti, fel van puffadva :-S

2010. jan. 1. 23:29
 4/10 anonim ***** válasza:
nem fog megenni,ne aggódj...nem csinál semmit,esetleg kér egy székletvizsgálatot hogy megbizonyosodjon a dologról,de ne félj,mert a nunidra nem lesz kíváncsi,nem kell ezért levetkőzni.
2010. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Arra nem is lehet kíváncsi, mivel az erősebb nemet erősítem :DDD


Most jót nevettem :) Én hibám, nem írtam le a nemem :)

2010. jan. 1. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
najó :))...hát úgy rinyálsz mint egy kislány :PP.Szóval tényleg menj orvoshoz,mert ez nagyon gyorsan orvosolható.
2010. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Így visszagondolva tényleg :D


Na de ha a helyemben lennél, Te is rinyálnál :P Rossz érzés...


Rendben, köszi Nektek!

2010. jan. 2. 00:03
 8/10 anonim válasza:
Szen-tabletta...
2014. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó rá a kutyabengekéreg tea!

Gyogynovenyboltokban lehet kapni.

Egy pupos teaskanalnyi gyogynovenyt tegyel bele 2,5 dl forrasban levo vizbe. Fozd kb 10 percig, amig jo vervoros szine nem lesz.

Utanna szurd le, es fogyaszthato!


Minden este ihatsz 1 cseszevel es kb. 3 nap mulva mar kifejti a hatasat, de max. 1 hetig ihato!


Vagy meg a diofalevel tea is hatasos.


/A kutyabengekéreg teajat viszont kismamak nem ihatjak, mert vetelest okoz. Illetve amikor menstrual valaki akkor sem ajanlott, mert alhasi verboseget csinal./

2014. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
recept nélkül is adnak féreghajtót a patikában. de ha nem akarsz gyógyszert szedni, akkor egyél olyan téliszalámit ami kívül a héja be van kenve gyárilag borssal, erős fűszerrel, tutira kihajtja belőled a lakókat.
2014. nov. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!