Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen eteleket ehetek ha...

Milyen eteleket ehetek ha candidam van?

Figyelt kérdés

szornyu es szomoru tenyek:


kb 2 eve visszatero labgombam van, foleg mikor kicsit melegebb az ido. (nincs muszalas zoknim, nem labizzadas miatt van)


nem tudok sajnos megvalni, vagyis megtudok de ismet visszajon.


Valami nem franko a ferfiassagomon sem, voltam dokinal, azt mondta, hogy faggyumirigyek. bullshit...


volt gombas fertozesem mar honom alatt is ketszer.


rendkivul faradekony vagyok es viszketek. mindenhol viszketek. az emesztesemmel is rengeteg problemam van, altalaban kaja, majd gyors wc koveti.


elkezdtem olvasgatni neten aztan talaltam cikkeket a candida fertozesrol.


nah az teny, hogy az a cukormennyiseg amiket en ettem sztem egy ovis csoportot ellatott volna. (nem vagyok kover)


talaltam egy ilyen cikket:

[link]

szeretnem ha rapillantana aki tapasztaltabb a temaban mennyire is realis amit ott irnak.


Amit pedig nem ertek az az, hogy:


"A szigorú, teljesen élesztő- és szénhidrátmentes diétát minimum egy-két hétig érdemes következetesen végigcsinálni"



tehat vonjam meg az osszes szenhidratot? mennyi idore? most lehet hulyen tudom, de a tojasba is van szenhidrat. vagy mondjuk a csirkemellbe. nem? ennek ellenere a menuajanlatban csomo olyan dolog van ami tartalmaz szenhidratot. most akkor hogy van ez? tudnatok linkelni egy jo menut?


lehetoleg olyat amibe nem halok bele. 23/f


2014. jún. 12. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
az emésztési bajaid nekem inkább étel allergiára vagy intoleranciára utalnak, de lehet candidától is. Nem kell teljes ch megvonás. Nekem 2 évig volt hüvely candidám. kerüld a cukrot, élsztöt és a fehér lisztes termékeket, lehetöleg a tejet. Egyébként a húsban egyáltalán nincs ch. a tojásban is kevés. Cukorbeteg diétában sem számoljuk pl a zöldségeket 200g-ig, a tojást, a sajtot a tejfölt túrót 100 g-ig. Aminek 5g alatti a ch tartalma 100g-ben azt nem kell számolni mert annyira elenéysző a ch tartalma. AMi tényleg fontos hogy cukor, fehér liszt élesztö felejtős, és nem elég 2 hét általában hanme kell pár hónap rá hogy kiirtsd. Esetleg felkereshetnél másik orvost is aki rendesen kivizsgál.
2014. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kiderült azóta
2014. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!