Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Napi 3x1 frontin? Lehet jobb...

Napi 3x1 frontin? Lehet jobb tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek, iszonyatosan szorongok. A háziorvosom írta fel, pár nap múlva tudok csak menni pszichiáterhez, pszichológushoz is járok. De már naponta többször kínoznak a pánikrohamok, félek ha el kell mennem itthonról, a tömegközlekedés és a munka is egy pokol... Az orvos mondta, hogy szedjem így egy ideig és jobb lesz tőle. Ez tényleg így van? Megkönnyebbül majd az idegrendszerem? Vagy esetleg egy idő után hozzászokok és ugyan az lesz? Tapasztalatokra lenne szükségem, aki így szedi vagy szedte, vagy hasonló szorongással, pánikkal, szocfóbbal szenved.

2014. jún. 23. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom elkezdted-e már, de ez elsőre baromi sok.

Én szedem, szintén szorongásos problémákra, segít is, de azért nem múlt el teljesen.

Ha elkezded kezd kevesebbel, mert ettől meghülyülsz. Én mikor bevettem az első szemet este lefekvés előtt kimentem a mosdóba, 15 percen keresztül ültem a wc-n annyira szorongtam , legszívesebben meghaltam volna ott helybe. persze nem mondom h nálad is gy lesz, de ezt én sokallom.

2014. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi tanácsot. Én ha beveszem engem viszonylag hamar lenyugtat, kicsit bekábulok, elmúlik a szorongásom, csak mivel előtte is szedtem néha, így nem tudom hatni fog e. Nekem a doki azt mondja hogy kezdjem 3x1 el egy hétig, aztán utána 2x1 majd 1x1 nap és majd egyre kevesebbet.
2014. jún. 23. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem segíteni fog akkor. A doki csak tudja.
2014. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem csak, hogy nem ok nélkül írta fel és hogy így szedjem... nincs nagyon ismerősöm aki ezt szedni, nem igen tudok tanácsot kérni.
2014. jún. 23. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Oka van, hogy felírták, úgy szedd, ahogy a doki mondta. Az elején segít átlendíteni a nehezén, utána a pszihoterápiával lassan le lehet építeni. Nem lehet rendszeresen szedni, de értelmes orvos nem is írja fel. Vannak állapotok, amikor többet árt, ha nem kapsz semmit és szenvedsz.
2014. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen nekem is azt mondta a doki h max 1 hónapig szedjem, ameddig tényleg nagyon szükséges, és egyre kevesebbet, hogy aztán könnyebben le tudjak róla szokni. Az a baj, hogy nekem már annyira erős a szorongásom, hogy muszáj rá szednem egy ideig, majd megvárom mit mond a pszichiáter csütörtökön.
2014. jún. 24. 07:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a helyes út, így van! Próbálj meg párhuzamosan minden mást is, együtt segíteni fog (lazító sportok, relaxáció, finom teák naponta többször, szertartásosan elkortyolgatva, olvasás, rendszeres séta erdőben,stb.) Írd össze, mi használ, utána ezeket építsd be a napi programodba. Relaxáció kapcsán egy gyakori betegpanasz, hogy OK, de neki nincsen ideje napi 2x 10percet relaxálni, meg különben is hol. Na, ha valakinek nincsen napi 2x10 perce, ami nyugis, akkor kb. megvan, mitől is lett beteg :-)
2014. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, mellette próbálok jógázni, meditálni, sportolgatni, iszom citromfűteát rendszeresen, aztán majd csak lesz valami és el tudom hagyni a gyógyszert:)
2014. jún. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!