Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax vagy frontin jobb...

Xanax vagy frontin jobb szorongásra?

Figyelt kérdés
vizsga előtt szedném be ritkán egy szemet 0,25 mg, mert annyira streszelek hogy nagyon lerontja a teljesitményemet. Szóval oylan kéne ami lenyugtat de nem igazán álmosit ne legyek kába tőle mert az is lerontja , szerintetek erre melyik a jobb?

2012. máj. 21. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ugyanaz a gyógyszer, csak más gyártótól.


A xanax az eredeti, a frontin meg a utángyártott. Teljesen megegyezik a két hatóanyag leszámítva a hordozókat.

2012. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
a kettő közül a frontin jobb, de mindkettőtől kába leszel... vizsga előtti szorongásra nem szokás ilyen erős gyógyszereket szedni és ez amúgy sem így működik hogy te eldöntöd melyiket szeded. elmész az orvoshoz és ő esetleg felírja, de ilyesmire nem fogja. jobban lerontaná a teljesítményedet mint a stressz. esetleg valeriánával próbálkozhatnál az még belefér ebbe a a vizsgás dolgba
2012. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

amúgy netről szerzem be a nyugtatót nem orvostól.valeriana semmit nem hat.

Évekig szenvedtem vizsgáknál mígnem tavaly egyszer a szomszédunktól elvettem 2 szem nyugtatót vmi vényköteles nem emlékszem mi volt a neve, és bevettem vizsga előtt elég fáradt voltam sokat ásítottam előtte de teljesen nyugodtan el tudtam mondani a tételeket leszámítva hogy elég lassan fogott az agyam pl ha kérdeztek vmit akkor alapvető dolgokn is eléggé gondolkodnom kellett.

2012. máj. 21. 17:06
 4/13 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 21. 17:07
 5/13 anonim válasza:
40%
fű. ezeket az egészségkárosító vegyszereket meg felejtsd el.
2012. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
van eladó rivóm :DD
2012. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
PÁLINKA
2012. máj. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A frontin eléggé kábává tesz, nehéz tőle gondolkodni. A xanax ugyanaz.

A füvet felejtsd el, csak csaponganának tőle a gondolataid.


Én azt javaslom, ha stresszelsz, igyál meg előtte egy pohár, max. egy korsó sört. Annyit biztosan nem fog észrevenni a vizsgáztató, te viszont nyugodtabb, felszabadultabb leszel és nagyobb lesz az önbizalmad is. Annyi alkohol pedig még nem gátolja annyira a gondolkodásodat, hogy lényegesen nehezebben tudjál visszaemlékezni a tanultakra. A gyógyszerekről ez már nem mondható el.

2012. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Petrezselyemlevél meg kx energiaital 2 doboz!


Éber lezel tőle, és hidegvérű, de gyors is!

2012. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pont 4órája vettem be frontint fél szemet, de semmi bajom tőle még csak álmos se vagyok:D és ugyanugy gondolkozok ahogy eddig..
2012. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!