Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sokszor arra ébredek esténként...

Sokszor arra ébredek esténként, hogy álmomban szétvakarom a fejemet. Ez allergia? Vagy valami mentális dolog?

Figyelt kérdés
Általában akkor, ha 2-3 napig nem mosok hajat. Nappal bezzeg nem viszket. Nem látom szükségét, hogy egy 1cm-es hajat mindennap mossak meg samponnal (zuhanyzáskor úgyis vizes lesz).
2010. jan. 6. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet h a sampon vagy a túsfürdőd nem a megfelelő és attól viszket. Nem hiszem h mentális dolog lenne. Akkor van ez általában amikor megzsirosodik a haj..vagyis kezd koszolódni:D
2010. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem menj el borgyogyaszhaoz,es mondd el neki,ezzel nem szabad jatszani,korpasodni kezd majd.Valami gyogysampont kene hasznalj,feltetlenul sampont kene cserelned.
2010. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira egyértelmű, hogy az ágyneművel van a baj. Vagy a mosószer, amivel mossátok, vagy az anyaga, pl toll, gyapjú, poratka, szóval szerintem allergia!
2010. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztemis allergia, nemkell rögtön orvoshoz futkosnod előbb fedezd fel h mi a probléma oka. az ágynemű is eléggé lehetséges, de pl a sampon is lehetséges, kiszárad a fejbőröd és viszket. próbáld ki mind2-t. válts sampont és ágyneműt.
2010. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zenon válasza:

Lehetséges,hogy a samponra érzékeny a fejbőröd,utólag ez vált ki viszketést.Mi is így jártunk egy bizonyos márkájú szappannal,folyton viszketett a bőrünk fürdés után.Aztán

váltottunk,és elmúlt.Javaslom,próbaképp moss hajat egy másik

márkájú samponnal!Hátha az a ludas.Más tippem nincs.

2010. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!