Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem találják meg a HIV...

Miért nem találják meg a HIV ellenszerét, ha már sok információ áll rendelkezésre?

Figyelt kérdés
Engem eléggé érdekel ez a téma, nem azért mert fertőzött vagyok csak érdekel. Én azt értem, hogy ez egy olyan vírus, ami az immunrendszert építi le fokozatosan és évekig elvan inaktívan a sejtekben. Viszont ahogyan olvastam, elég sok információt sikerült a tudósoknak kideríteni a vírusról. Például, hogy hő hatására inaktiválódik a vírus, volt egy áttörés, amikor is olyan sejteket juttatak a szerveztbe, amely leépítette a HIV vírust stb. Csak igazából az a baj szerintem, hogy ha bejuttatja az örökítőanyagát a HIV a sejtekbe, akkor csak a teljes sejt elpusztításával lehetne kiiktatni, ráadásul inaktívak a HIV sejtek évekig, ezért a szervezet sem képes reagálni rájuk. Mindenestre érdekes, de biztosan meglesz egyszer az ellenszer, szerintetek?

2014. júl. 5. 14:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul ott van még a C vitamin is. Azt hallottam, hogy nagyon magas dózisban kiirtja a vírust a sejtekből, habár szerintem ez csak teória, mert 10-12 grammokról hallottam, ami nagyon sok. Habár ez a C vitamin nem hülyeség szerintem.
2014. júl. 5. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte teljes életet lehet élni Hiv fertözés mellett is gyógyszeres kezeléssel.
2014. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát azért ezzel lehetne vitatkozni, hogy ,teljes életet', aki fertőzött, szerintem annak már sohasem lesz teljes az élete, mivel ha kihagyja a gyógyszer például egyik napon, akkor lehet, hogy másnapra fel sem ébred már. Mondjuk szerintem nem is foglalkoznak ezzel az orvosok sem, azt gondolják, ha nem vigyázott így járt, mi úgysem vagyunk fertőzöttek nem számít.
2014. júl. 5. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐNEK


...mivel ha kihagyja a gyógyszer például egyik napon, akkor lehet, hogy másnapra fel sem ébred már....

..hülyeséget ne írjál már!!!

2014. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kövezzetek meg, hogy ezt gondolom, de szerintem aki elkapja a HIV virust, az meg is érdemli, hogy belehaljon...
2014. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PHP de kóder! ***** válasza:

Ráadásul ott van még a C vitamin is. Azt hallottam, hogy nagyon magas dózisban kiirtja a vírust a sejtekből


es meg milliomossa is tesz, sot, orok eletet ad


megint csak


hulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulyehulye

2014. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

5. Mért is érdemelné meg hogy meghaljon?

sokszor csak szerencse kérdése hogy ki kapja el.

Ha pont olyan férfival jössz össze aki nem is tudja magáról és igy átadja neked.

Normális életvitellel is el lehet kapni.

Vagy ott vannak a gyerekek akik már igy születtek... vagy szegényebb országokban ahol fertőzött volt a tű.. vagy vérátömlesztéssel stb

2014. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. 1000-ből egy, aki véletlenül kapja el vagy úgy születik. A fertőzött tű orvosnál nem fordulhat elő, drogosoknál viszont igen. Vérátömlesztésnél előbb megvizsgálják a vért, fertőzött vért soha nem adnak át. Olyannal meg nem fekszem össze, akiről nem tudok semmit!
2014. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért nem találják meg, mert nem akarják megtalálni.
2014. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PHP de kóder! ***** válasza:

igen, sot lepermeteznek vele repulokrol


istenem,. mennnyi ostoba retardalt van (itt is)

2015. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!