Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Imént leejtettem a lázmérőt!...

Imént leejtettem a lázmérőt! Nagyon félek, mert terhes vagyok, rögtön kijöttem onann, de lehet egy levegővétel azért volt. Anyukám feltörölte, de a kő tiszta barna lett! Mit csináljak, tudja vk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltörölte? Higanyos lázmérő volt egyáltalán?:D Ne aggódj, a higanynak a gőze mérgező, egy levegővételtől nem lesz semmi bajod:) Azért egy ideig eltart, míg elpárologés betölti a szobát...
2010. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak lenyelni nem szabad? Be is lehet lélegezni?
2010. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi azt tanultuk kémián hogy ha nem szedik össze az elgurult higany minden elgurult kis gömbjét, az még évekig képes párologni (vagy mit csinálni) és elég veszélyes...Szóval jól összekell szedni.
2010. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le kell szórni kénporral, higany-szulfid lesz belőle, nem fog tovább párologni.
2010. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert gondolom mindenki tart otthon ként...
2010. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!