Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2éve hüséges kapcsolatban...

Bödör Ferenc kérdése:

2éve hüséges kapcsolatban éllek a párommal. Mégis hpv fertözöttek letünk. ő tünetmentes, nekem szemölcseim vannak ADARA krémmel kezelem. Nem tudjuk menyire súlyos az STD laboreredmény még nem jöt meg. HOGYAN lettünk"betegek"?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
2010. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hpv-nek több típusa is van, olyan százas nagyságrendű. A nemi úton terjedőek száma viszonylag kevés. A leggyakoribb a bőrkontaktus útján terjedő fertőzés. Kézfogással, uszodában, nyilvános wc-n is el lehet kapni. Itt találsz leírásokat: [link]
2010. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 issti ***** válasza:
76%
Valószínű hogy a párod már a kapcsolatotok előtt elkapta valakitől, de mivel ő tünetmenetes, csak most derült ki.
2010. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
A legkevesbe sem lehet elkapni mas uton, mert akkor enis elkaptam volna a baratnomtol akivel mindig egyutt voltam,mikor ilyenje volt! lehetsegesd,hogy felrelepes tortent,mindenkeppen faggatsd ki a parod,es mondd meg neki vallja be ha felrelepett,bar ketlem,hogy bevallana! Sajnalom,hogy ez tortent veled!
2010. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Ennyi hülyeséget... Sajnos a négyéves kislányom is elkapta a hpv-t. Biztos azért, mert szexelt valakivel, mi? Még véletlenül sem a strandon, vagy az oviban, á, dehogy. Ja, és rajta kívül senkinek sincs a családban. A hpv egy típusa okozza az arcon, és a törzsön levő szemölcsöket is. Biztos mindenki félrelép, akinek szemölcse van.
2010. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem ugyanebben helyzetben vagyok, 2 éve vagyunk együtt a párommal és ráadásul mindkettőnknek az első szexuális kapcsolata. Egyikünk se volt még mással és mégis 1 hete tudtam meg, h HPV vírusom van. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a férfiak hordozhatják magukban a vírust akkor is ha nem volt szexuális kapcsoltuk.

Nekem immunerősítőt kell szednem, mivel csak az győzheti le a vírust.

2010. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!