Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a bőrgomba ha Canesten krémmel kenem napi 3x?

Figyelt kérdés
A vállamon, a nyakamon és a dekoltázsomon van. 3 napja kezdtem el kenni. Mikorra várható, hogy elmúlik?? Annyira csúnya hogy így nem tudok menni sehova:(

2014. júl. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor maradj otthon! :D


Viccet félretéve: Bőrgyógyásznál voltál?

2014. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam. Kicsi koromban volt 1x ilyenem és anyukám Canestennel kenegette nekem, nem vitt orvoshoz, mondta hogy bőrgomba majd elmúlik. El is múlt csak arra már nem emlékszem mennyi idő után, mert ezer éve volt. Szóval nem hiszem, hogy orvos kell ide...vagy igen???
2014. júl. 23. 22:34
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy megoldódott e már a probléma, de ha fikarcnyi jelét sem látod a javulásnak, mindenképp el kéne menned bőrgyógyászhoz; már csak azért is mert fertőző.

Nekem is volt ilyen gondom, 2! Canestent használtam el, és csak egyre rosszabb lett. A bőrgyogyi nekem kén- és szalicilsavas krémet írt fel. :/

2014. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem múlt el ezért voltam bőrgyógyásznál. Azt mondta ez napgomba és a fejtetőről terjed. Nizoral sampont vetetett velem és azzal múlt héten végigcsináltam egy kúrát. Azt mondta ez kiírtja a gombát, de a foltok amik már kialakultak nagyon lassan fognak eltűnni, 2-3 hónap is lehet. Teljesen kiakadtam, ráadásul már a nyáron nem is mehetek napra, mert a foltok nem barnulnak le és csak jobban látszanának. Így is azért látszik mert le vagyok barnulva, a doki szerint már korábban elkezdtek kialakulni a foltok csak nem vettem észre mert amúgy hófehér bőröm van. Remélem hamar elmúlik a barnaságom és akkor már nem lesz ilyen feltűnő.
2014. aug. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!