Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz? Valamiért az utóbbi...

Herpesz? Valamiért az utóbbi hónapokban épp hogy elmúlik szinte már jön ki a következő.

Figyelt kérdés
Az ajkamnak mindig ugyanazon a részén és nem tudom miért? Nem eszem-iszom senki után, zovirax-al kenem..de már nagyon ki vagyoktőle. Mitől van ez? Az átlátszó tapaszról mi a véleményetek? Vagy jó egyáltalán a zovirax vagy használjak mást? Milyen orvoshoz lehet ezzel menni és tud egyáltalán valamit csinálni ellene?
2010. jan. 12. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a bőrgyógyásznál voltam vele,mert volt egy időben hogy nekem is gyakran kijött a herpesz.Írt rá egy gyógyszertár által készített krémet,de nem váltottam ki végül és annyit mondott hogy okozhatja a legyengült immunrendszer,erre pedig szupradint javasolt.
2010. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ecseteld a herpeszt sűrű citromfű-teával. Ha még nem jött ki, de már bizsereg, gyorsan tegyél rá porcukrot - ez megelőzésnek jó, a citromfű viszont mindenhogyan. (Rutinos herpeszesként állíthatom, hogy a Zoviraxnál is jobb.) És tényleg erősítsd az immunrendszered, mert ez annak a biztos jele, hogy nagyon legyengültél. (Nekem is csak akkor szokott kijönni, ha nagyon legyengült vagyok.)
2010. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!