Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezüstkolloid használata...

Ezüstkolloid használata során, mármint úgy értve ha este beveszem az adagot, utána iszom alkoholt, az árt, vag nem haszbál akkor a kolloid?

Figyelt kérdés

Nem találok leirást, h lehet e olykor alkoholt, pálinkát vagy sört inni utána vagy előtte.Nem vagyok alkoholista, csak mostanság feszült vagyok és h nyugodtabban aludjak iszom egy picit.

27 nő


2014. aug. 6. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiféle hatása nincs az ezüstkolloidnak úgy általánosságban, úgyhogy az alkohol sincs semmilyen hatással rá.


Viszont vigyázz nagyon, az alkoholizmus sokaknál szokott úgy kezdődni, hogy elalvás előtt iszom egy kicsit. Ez most lehet hogy viccesnek/lehetetlennek tűnik számodra, de akkor is. Ha szokássá válik, már baj van.

2014. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én amiatt kezdtem el használni, ert lett nőgyógyászati panaszom..gomba illetve hp 3 gyanús lett a ciológia eredményem.Elkezdtem figyelni az éétrendemre h ne egyek péksütit, édességeket, energiaitalt, pörköltet stb....+ kolloid használata...úgy éreztem h segít, kezdett elmúlna a viszketés teljsen, de a napokban nagyon ideges voltam éd elkezdtem inni energiaitalt, és édességeket isw, nem ettem hajdinát zöldségeket, egészségesebb ételeket....és most ott tartok h megint viszket, és nagyon nem jó....illetve a hp 3 eredmény miatt stresszes vagyok, csak szeptemberben mehetek vissza szűrésre.Azt olvastam a neten, hogy volt akinek segitett a kolloid hp 3-ról visszament hp1-re az eredménye ...de lehet csak reklám volt, vga valakinek hat, nekem meg nem fog lehet....alkoholra biztos, hogy nem szokom rá...a cigire vagyok rászokva, amivel szenvedek, de nem birom letenni
2014. aug. 7. 01:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmilyen hatással nincs rá az alkohol. Én a helyedben vigyáznék vele, mert ugyanolyan antibiotikum, mint a többi, vannak mellékhatásai, ha túladagolod, rendszeresen pedig semmiképp ne fogyaszd, csak akkor, ha valami bajod van.
2015. márc. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!