Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszem van, mit csináljak?...

Herpeszem van, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
már 3 napja vasárnap kijött, és nem nagyon tett neki jót, hogy másnap bányatóban fürödtünk... a szám 1/4-e herpesz jelenleg... vettünk rá herpesztapaszt, amit tegnap óta használok, de azzal nem sokra megyek, ugyanis csak az elterjedést gátolja meg, ez meg már kifejlett, szoval ettől nem fog meggyógyulni hamarabb. segitsetek, mit tudnék vele kezdeni? valami házi praktika rá? vagy akár gyógyszer? szerda van, ha legkésöbb szombatra elmulna, aranyat adnék

2014. aug. 6. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne fűzz nagy reményeket ,hogy szombatra elmúljon, mert valószínűleg nem fog. Nekd is csak azt tudom mondani, mint a többieknek: Acylovir + Herpesin tabletta ( utóbbit vényre lehet kapni).
2014. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a herpesztapasz is segitett, leszaritotta de ha ez nem valik be akkor kend be fogkremmel, vagj egy darab csipospaprikat (az eres reszenel) es kicsit nyomd ra a herpeszre majd vedd le. Nekem ezek mind bevaltak, hamar levittek.
2014. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!