Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha genitális herpeszem van,...

Ha genitális herpeszem van, ami már régen nem jött elő, akkor is elkaphatja-e a férfi az orális szexnél?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, az alapján, amiket most olvasok, mert most a vírus csak belül, az idegdúcokban van, nem aktív.


De hát szerintem ez megér egy telefont a háziorvosodnak, vagy bőrgyógyászodnak, nem?:)


[link]

[link]

2014. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, csak jövő hétre van az időpontom, gondoltam azért rákérdezek itt addig is, ha már van ez az oldal! :-)
2014. júl. 26. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphatja, a hólyagcsákban lévő vírusok fertőznek. Amíg nem múlik el, hanyagoljátok az orális szexet.
2014. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen tényleg azt tanították, hogy a herpesz csak akkor fertőz, ha "kijött"; de ma már azt mondják, hogy mindig fertőz, mert a sejtekben jelen van.


Szóval találd ki, melyiknek hiszel.

2014. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem.
2014. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!