Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A combhajlatom gombás fertőzés...

A combhajlatom gombás fertőzése (f) és partnerem szeméremajkak és hüvely gombás fertőzése honnan jött?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy lehet egyéb úton is mint a megcsalás? Én maximum közös fürdőben voltam és ismerős WC-n.
2010. jan. 13. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A hüvelyi gombás fertőzés több dologtól is lehet. Pl. ha valami olyan anyag kerül a hüvelybe, mondjuk nem megfelelően van tisztítva, vagy túlontúl tisztítva van, akkor a hüvely belső egyensúlya megborul, és néhány gomba túlszaporodhat, ami egyébként természetesen is megtalálható ott, csak jóval kisebb mennyiségben. Vagy lehet nemi fertőzéstől is, és mondanak olyat is, hogy nyilvános helyeken összeszedhető.
2010. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ez a legkönyebben összeszedhető fertőzés,a közös fürdő a gombák és baktériumok melegágya,a nyilvános wck is.De még ez sme kell hozzá,ugyanis a női hüvelyben élettanilag vannak gombák,csak néha tulszaporodnak (pl antibiotikum szedése,nem megfelelő táplálkozzás,stb). A barátnődtöl meg te már könynedén elkaphattad. Neked canesten krémet javaslok,az jo szokott lenni bőrgombásodásra,ha nem mulik bőrgyógyász.Barátnődnek nőgyógyász.
2010. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nonek sok mindentol lehet gombas fertozese sajnos, foeg ha erzekenyebb erre.

Akar eleg lehet egy nyilvanos WC-hasznalata.

De, ha pl parod candidas akkor meg raadasul eleg nehe is tole megszabadulni.

Mert a candida gomba miatt, vagy kozvetve ezt nem tudom, de nogygyaszatilag is konnyebben telepedik.

Candidara nagyonjo a Colonix kura.

Valahol neten van cndida teszt, szerintem beutod a google-ba kiadja, lehet erdemes lenne kitoltenie, hogy kepet kapjatok, elofordulhat-e nalla.

A combhajlati gomba az masteszta mint a nogyogyaszati, ezert gyanakodom arra, hogy candidas is.

2010. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem attól volt gombás a combhajlatom, hogy nagyon meleg és párás volt a levegő a lakásomban...
2010. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ah gen, hogy a combhajlatodba neked van...

Hat viszont azt szerintem nem a baratnod vitte at.

Szerintem a nogyogyaszati gombas fertozes nem megyat borre. Az mast tipus.

De a kozos furdoben priman osszeszedhetted magadnak.

2010. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!