Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet véglegesen megszaba...

Hogy lehet véglegesen megszabadulni a hüvely candidától?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvos felír neked jó szert rá.

Nem ez a gond - hanem az, hogy a párod is kell kezelni. Kérjél neki is gyógyszert.

2008. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Probald ki a candida dietat!
2008. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek!sajnos nem ismerem a candida diétát:(
2008. nov. 8. 07:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ismerem a Candida diétát és is ezzel küszködök. Ha írsz privát e-mailt küldök neked recepteket és tiltólistát, valamint, hogy mit ehetsz. De menj el dietetikushoz esetleg, akik meg tudja mérni, hogy mekkora a gombaszint a szervezetedbe. A Candidára írt gyógyszerek nem mindig a leghatásosabbak. Bioboltban lehet kapni Ezüst kolloidot, amely egy természet gomba, baktériumölő szer és immunerősítő. fontos, hogy a Candida cukorral és szénhidráttal táplálkozik, ezért ezeket egy jó ideig ki kell hagyni az étrendből. Remélem segítettem.

2008. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak szeretném mondani,hogy hálás vagyok nagyon!!köszönöm!de sajnos nem tudok privit írni,mert pont nálad nem írja,hogy privát levél a válaszadónak:(pedig szívesen írnék,és megköszönném a diéta receptet,és a segítséget!!
2008. nov. 8. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia az utolsó válaszoló vagyok! Küldtem neked privát e-mailt. De most már te is tudsz nekem.
2008. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!