Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki évek óta lyme kóros annak...

Aki évek óta lyme kóros annak milyen ízületi, szemészeti és idegrendszeri vannak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet teljesen tünetmentes. Fájhatnak a nagy ízületek: könyök, térd, csípő... Lehet kettős látása, mert az egyik szem nem mozog rendesen. Lehet arcideg bénulás, agyhártya gyulladás, agyvelőgyulladás, gerincérintettség esetén zsibbadás, érzéskiesés a test valamilyen területén. Hátfájdalom, ami éjszaka fokozott... Rengeteg tünete lehet, nagyon széles a skála.
2014. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan lehet rájönni hogy ez a bajunk mert sokszor van izületi gyulladásom fejfájásom le vagyok lassulva hamar elfárodok meg pirosas kiütéseim de nem lyme folt. Lehet hogy kb 10 éve megcsípet egy kullancs mikor kullancsveszélyes területen voltam? Mert mikor hazajöttem olyan furán éreztem magam lefeküdtem aludni és úgy éreztem mintha még mindig a vonaton ülnék. Persze nem biztos hogy ettől vannak lehet mástól is.
2014. aug. 14. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt így ennyiből nem lehet megállapítani. Az ízületi fájdalom miatt esetleg reumatológushoz kellene menni. Ő, ha úgy gondolja, hogy Lyme okozhatja ezeket a tüneteket, akkor kérhet vérvizsgálatot, abból kiderülhet.
2014. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer kiderül mi a gond mert nem normális hogy fiatal létemre ennyi minden összejön.
2014. aug. 14. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ősrégi a kérdés de kiderült mi okozza/okozta a tüneteidet?
2020. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!