Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az a belső láz?

Mi az a belső láz?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán van ilyen??? De most komolyan, az egyik barátnőm folyton ezen nyafog ha már egy kicsit fázik, vagy ha normális szobahőmérsékleten melege van, mindig ezt mondja: "Jajj biztos belső lázam van". És én ezt nem értem, keresgéltem a neten is róla, de alig van adat, ha van akkor is csak egyéni vélemény nyilvánitásokba találtam. Szerintetek ez mi? van ilyen? mert mi a suliba sem tanultunk ilyet, én nem értem...pfuu...Ti???

2014. aug. 25. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy hülyeség, ilyen nyilván nincs, hogy belső láz :D

Nyugtasd meg a barátnődet, hogy ilyen betegség tuti nincsen, és fogadja el, hogy tök normális ha fázik, vagy ha melege van.

2014. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy hülyeség, eddig mindig csak tini lányoktól hallottam, hogy nekik BELSŐ LÁZUK van, persze megmagyarázni nem lehet, hogy ilyen nem létezik. Pedig nem létezik.
2014. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik fiú osztálytársam ha hiányzik suliból és visszajön, mindig azt mondja a belső láz miatt hiányzott. A tanároknak is mindig ezt mondja és azok még sajnálják is! De ilyen, hogy belső láz, egyértelműen nincs.
2014. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig amúgy létezik. A lényege hogy vannak olyan emberek akik nem bírnak belázasodni, de ugyan olyan tüneteik vannak, mintha lázasok lennének, csak épp a lázmérő nem mutat semmit, vagy csak hőemelkedést.

Vagyis ugyanúgy rázza az embert a hideg, rossz közérzete. Valakinél jelentkezik még az, hogy a szája kipattog / olyan mintha herpesze lenne.

2015. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak ilyen emberek, de ettől függetlenül nincs ilyen orvosi kifejezés, hogy belső láz.
2015. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyen orvos kifejezés nincs :) Én is nagymamámtól hallottam először annak idején. Gondolom azért használják /használták ezt mert a lázhoz lehet kötni, vagyis annak a tüneteihez. Lehet hogy van amúgy rendes orvosi kifejezés is rá, azt nem ismerem, csak így hogy belső láz. :)
2015. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!