Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet végeztetni olyan komlex...

Lehet végeztetni olyan komlex vizsgálatot, ahol megnézik, hogy van -e az illetőnek valamilyen nemi betegsége? Szóval egy átfogó vizsgálat ahol herpesztől kezdve a szifiliszen át a HIV-ig mindent ellenőriznek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan, az urológián vagy nőgyógyásznál meg tudják ezt mondani. Szerintem valamennyi pénzbe is kerül, legalábbis a HIV-szűrés biztos.
2010. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előző egy nagy baromságot írt. A HIV szűrés teljesen anonim és ingyenes, én 2 hónapja voltam. Nagyon kedvesek és készségesek, és semmit nem kell elmondanod magadról, csak vért vesznek és pár nap múlva mehetsz az eredményeidért. Ha pesti vagy, akkor menj el a Karolina útra (anonim aids szűrés), és ott megcsinálják. Hepatitis B-t, és HIV-et szűrnek.
2010. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv! Engem is érdekelne ilyen komplex szűrés, ha tudna vki segíteni KONKRÉT címekkel, megköszönném. És lehetőleg komplex, aza hiv scifillis candida stb stb szűrés érdekel. Anonim hiv szűrás van több helyen is, de lehetőleg vmi komplexebbet szeretnék.
2010. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!