Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok ilyen beteges,...

Miért vagyok ilyen beteges, ha hűvös az idő?

Figyelt kérdés

A kánikulába kicsattanok nagyon jól érzem magam, nekem az az a jó meleg amikor más már panaszkodik, de amint jön egy-egy hűvösebb esős nap -akár nyáron- hajlamos vagyok a gyengeségre, rossz közérzet, bedugul az orrom, esetleg torokfájás, megfázásos tünetek.


Télről meg ne is beszéljünk, ha elkap valami hetekig vagy akár egy hónapig sem tudok kijönni belőle, folyton visszaesek.


Fizikai munkát végzek, meg mozgok eleget. C-vitaminból pedig sokszor napi 2x vettem be 1000-es adagot is.


2014. szept. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge az imunrendszered!! C vitamin nem elég.Multimivamint szedj minél többet sok zöldséget,gyümölcsöt egyél minden nap.
2014. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy a C-vitamint kombinálhatod Béres Cseppel.
2014. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!