Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kerüljem ki a megfázást...

Hogyan kerüljem ki a megfázást, náthát a hűvös hidegebb hónapokban?

Figyelt kérdés
Mindig októberben és decemberben vagyok náthás,de kegyetlenül.Pedig felöltözök rendesen,vastag kabát sapka sál.Tudtok valami jó módszert amivel eltudom kerülni azt hogy náthás legyek?
2013. okt. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy biztos elkerülöd nem állíthatom, de egyél sok gyümölcsöt (én minden nap szoktam vmit egy almát-banánt stb.) és minél gyakrabban moss kezet. ha nem tudsz vmilyen oknál fogva használj kézfertőtlenítőt. És ha nagyon szükségesnek érzed szedj vmilyen vitamint.
2013. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a kapszaicint javaslom. Engem szinte minden télen megvéd a megfázástól, influenzától. Ha nagy ritkán el is kapom, kicsit növelem a dózist, és max 2 nap alatt el is múlik a betegség.
2013. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:


Milyen formában fogyasztod a kapszaicint?

Mas is ajánlotta nekem, azt mondta egyek sok erős kaját, amin erőspaprika van. Egyéb lehetoseg?

2013. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok. Gyakorlatilag mindenféle paprika formájában fogyasztom, szárított, friss, őrölt, szósz, a lényeg, hogy legyen benne kraft. Szerintem egyébként általában erősíti az immunrendszert is.
2013. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyél sok gyümölcsöt, fokhagymát, hagymát és vegyél méhpempős mézet, ez nagyon jó immunerősítő, napi 1 mokkáskanállal megeszel és véd a fertőzések ellen is. Én minden influenzás időszak előtt méhpempőt eszem 1 hónapig és nem szoktam elkapni senkitől a betegséget.

Legyél napont legalább 1 órát a friss levegőn és öltözz mindig az időjárásnak megfelelően.

2013. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!