Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltatok mar hiv+ szuresen?

Voltatok mar hiv+ szuresen?

Figyelt kérdés
Ha igen hol csinaltattad? Anonim vagy nem anonimkent? Csinaltak meg melle szifilisz vagy hepatitis tesztet? Mit kerdeztek?
2014. szept. 6. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Bp. XI ker Karolina út 35/B

Ott hepatitis szűrést is végeztek. Hogy most is ott vannak-e még , azt nem tudom mert én 2006-ban végeztettem a szűrést.

2014. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg nyakon lévő rengeteg, nem múló nyirokcsomó duzzanat miatt egy csomó vizsgálatot megcsináltattak nekem az infektológián, így volt teljes körű nemi beteg szűrésem és HIV vizsgálatom is. Persze minden negatív lett. Szóval nekem névre készültek a vizsgálatok. De hát ugye nem is az volt a célja, hogy konkrétan nemi betegségekre legyek szűrve, hanem hogy kiderüljön, hogy miért van egy csomó nyirokcsomóm, amik nem akarnak sehogy sem elmúlni. Amúgy már megtudtam, hogy mi miatt.
2014. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Ott nevtelenul csinaltak ezeket a vizsgalatokat? Utanna fogok nezni mielott megyek hogy vannak meg.
2014. szept. 6. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, anonim volt a szűrés!
2014. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.anonimaids.hu web oldalán tájékozódhatsz a nyitva tartásukról!
2014. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!