Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha voltatok már gilisztásak...

Ha voltatok már gilisztásak mik a tünetei?

Figyelt kérdés
A tüneteim arra utalnak, hogy valamelyik fajt elörököltem egy kutyától. Milyen tüneteitek voltak? Mi a kezelése?
2010. júl. 3. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Férgek a székletben,de van hogy csak fehér szelvényeket látsz nem mozgó egész élősködőt.Hasmenés,fogyás,végbélviszketés is tünet lehet.Székletvizsgálattal lehet kimutatni pontosan melyiktől szenvedsz(melyik fajta féreg),erre háziorvos küldhet el,utána gyógyszerekkel kezelnek.
2010. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogyás, végbélnyílás folyamatos viszketése. Nekem még nem volt, de nézz utána a neten. Jaj, nagyon rossz lehet. Mit észlelsz magadon?
2010. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Furcsa kellemetlen érzés az alhasban..azt hittem nőgyógyászati panaszom van, mert mintha ott fájna és viszketett is. Elmentem nőgyógyászhoz, kezelt is hüvelygyulladással. De úgy tűnik nem múlt el, és most viszont már fehér pontokat is látok a székletemben. Sőt ma már hasmenésem is volt. Nem viszket folyamatosan, vszont nagyon furi, kellemetlen érzés. Arról nem is beszélve, hogy belegondolni még szörnyűbb! Vermox tablettát ajánlották már...
2010. júl. 3. 22:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Hm valószinű féregfertőzésed van,álatoktól nagyon könnyű elkapni.Sztem a háziorvossal beszélj,nem árt tudni melyik fajtával van gondod,aszerint kezelnek.Ja és én is pár napja észrevettem a székletemben fehér pontokat,úgyhogy és spurizok a dokihoz.Jobbulást :)
2010. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*állatoktól
2010. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát, a kutyák fontos szerepet kaptak az életemben, szóval az állat megvan :)

A kutyakozmetikusommal beszéltem, ő mondta, h ezt a gyógyszert alkalmazzam. És sajnos az orvosok nem mondják el,de akinak van kutyája, vagy macskája annak gyakran kellene hajtatni magát az állattal együtt...neked is gyógyulást! Írd majd meg mi trténik Veled!

2010. júl. 3. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Vermoxról hallottam,de doki nélkül én nem merem szedni,túl parás vok:)

Megirom majd mi történt,de sztem idő mire megvan az eredmény :S

2010. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos valószínű, hogy nem lesz könnyű...ezért sem tudom kivárni míg székletanalizálásra várok, meg visgálatra. Lehet hüyeség,de megpróbálom. Ha adnak vény nélkül, akkor nagy kárt nem tehet. Azért párhuzamosan elmegyek dokihoz is. :) Hajrá és tünés élősködők!
2010. júl. 4. 08:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazad lehet,próbáld ki,elég vacak érzés igy élni,h él bennünk vmi :(
2010. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elmentem gyógyszertárba, nem lehet...:( Úgyhogy nem úszom meg az orvost. Eddig sikerült "lekapcsolnom" a fantáziám, de lassan ez sem megy már..igen rossz érzés!
2010. júl. 4. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!