Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan érjem el hogy ne...

Hogyan érjem el hogy ne legyek náthás?

Figyelt kérdés
A környezetemben sokan betegek, én viszont nem szeretnék az lenni, azonban elkezdett folyni az orrom...tehát valószínű hogy 2 nap múlva náthás leszek..megtudom ezt még akadályozni valahogy most, mert fontos, hogy ne most legyek beteg..?!
2014. szept. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyel be mar akar ma este gyogyszert, de holnap reggeltol folyamatosan szedjed... a gyogyszerek nem csak meggyogyitanak, ha beteg vagy, de ha a te esetedben kezded mar szedni akkor megelozik is a betegseget...
2014. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy nem artana kis vitamin is...es oltozz fel rendesen, kicsit legy ovatos a kovetkezo napokban :)
2014. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vettem be gyógyszer, vitamint.. emeltem a zöldség mennyiséget..és forró teát iszom, remélem ez segít..Köszönöm a válaszod:D
2014. szept. 7. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a keresőben "orrzuhany" címet. Azon kívül hozd helyzetbe az immun rendszered (nekem az echinaceás csöppek jönnek be és savanyú káposzta). Nagyon sok készítmény van a kínálatban.
2014. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D
2014. szept. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!