Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valami vírus mostanában?

Van valami vírus mostanában?

Figyelt kérdés
Iszonyat beteg lettem pár napja, láz hidegrázás fejfájás torokfájás taknyosság, szóval minden ami rossz. És nem tudom hol kaphattam el, mert tudtommal most nincs is influenza vagy más vírus szezon. Van vki akinek most ilyen baja van?

2014. szept. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, van valami járvány, én is elkaptam, és körülöttem is nagyon sokan, hidegrázás torokfájással kezdődik aztán láz és erős orrfolyás, slejm felköpködése...
2014. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh jobbulást... mondd hogy gyorsan elmúlik:S a lázam már lejjebb van de most meg úgy fáj amikor köhögök, hogy sírni tudnék:S
2014. szept. 11. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem múlik gyorsan, bár az az iszonyatos rossz közérzet csak 2-3 nap, de a köhögés az hosszadalmas. Szerintem van valami vírus, mert egy egyszerű nátha nem készíti így ki az embert és nem jár ilyen erős torokfájással.
2014. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk most valami kis awesome köhögős-taknyolós járvány van, 15-en mentek suliba az osztályból és csak ketten nem köhögtek..
2014. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!