Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikortol es meddig fertőző a...

Mikortol es meddig fertőző a mumpsz?

Figyelt kérdés

olvastam mar h csak amig a duzzanat lathato,majd azt is h mar joval elotte es meg utana is...

a párom mumpszos lett,ez ma derult ki...és mi előtte csókolóztunk,én mit tehetek,h ellenálljon a szervezetem?ha tehetek vmit,vagy majd ez kiderül nehany hét mulva???


2008. aug. 8. 19:02
 1/1 anonim válasza:

Mivel a mumpsz vírus fertőzés, elég nehéz kiírtani a szervezetből vagy egyáltalán nem is lehet.

Igaz, hogy fertőző fültőmirigy - gyulladás, de ha kezeletlen marad, meddőséget is okoz.

A vírusok nem egy csók útján jutnak egyik szervezetből a másikba. Vérvizsgálattal kideríthető, hogy van - e az Ön szervezetében jelen a vírusból.

2009. júl. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!