Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne furcsa?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne furcsa? (fiúkat kérdezek)

Figyelt kérdés
A barátnőm kijelentette, hogy életében először elmegy nőgyógyászhoz, és szeretné, hogy elmenjek vele. Elvileg az orvos olyan humánus, hogy egy paravánnal elválasztva, de én is bemehetek, csak nekem furcsa kicsit, hogy bent vagyok, és közben... tudjátok. Nem arról van szó, hogy ellenzem, mert ez természetes, sőt, örülök is, mert nem akarom, hogy valami baj legyen a későbbiekben, de kicsit furcsán érezném magam.

2014. szept. 17. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát... én el nem mennék az biztos
2014. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz, mit keresnél te bent a rendelőben? Csajod sem meg be mikor neked felnyúl a doki ellenőrizni a prosztatád...
2014. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, egyáltalán nem. Ha komoly a kapcsolat és megkért hogy legyél ott vele egy számára nehéz, vagy kellemetlen helyzetben az jó. Amúgy egyáltalán nem gáz a dolog. Én el szoktam kísérni a párom és ha jó a doki akkor teljesen kezelhető a szituáció.
2014. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 csabika1971 ***** válasza:
100%

Az hogy a kint várod míg megvizsgálják az természetes, és ok. Na de hogy bemenni?

De ha végül is szeretem , és ő ezt akarja. Akkor miért ne?

2014. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
elmegyek, ez nem kérdés... csak mondom, furcsa
2014. szept. 17. 15:37
 6/14 csabika1971 ***** válasza:
48%
Ja, szerintem is. De nőmért bevállalnám. Mert pl lehet éppen azért kéri mert volt rossz élménye a dokival, vagy fél hogy elsőnek kifog egy perverz alakot, stb.
2014. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
arra azért kicsi az esély, legalábbis remélem...
2014. szept. 17. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:

háát..fura kérés, az biztos.

az természetes hogy elmegyek, és kint megvárom, de bemenni..

de ha szeretem a csajt, akkor megteszem..

2014. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
szerintem is nagyon fura dolog lenne ez. az oké, mikor a kislányokat elkíséri az anyukájuk és ott van velük, de na. :D én tuti nem mennék be, megvárnám kint. bár a barátnőm se kérne rá, elég önálló, nagylány már :D
2014. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem fura, bár nő vagyok és Páromnak nem volt ezzel gondja, mert tudni szerette volna mi is van, hisz babát terveztük. Mióta nincs sztk, csak a kórházban van és sosem tudni kihez kerül az ember, nekünk az volt a fura, hogy kiküldték, pedig őt is érinti. Meg eléggé flegmák lettek az orvosok. Így ha tehetjük megyünk másik orvoshoz, addig én jegeltem ezt a dolgot.


Anno az sztk-ban sok párt láttam, tiniket is.

2014. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!