Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudja esetleg valaki Dr....

Tudja esetleg valaki Dr. Schuller János gasztroenterológus hepatológus mobil telefon számát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.


[link]

2014. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez nem ő!!!
2014. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nem szokták a mobilszámot megadni. A bunkó beteg ugyani képes az embert hajnali kettőkor felhívni, ahelyett, hogy bemenne a sürgősségire.

Keresd meg emailben.

2014. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A céges mobilját keresem gondolom van neki olyan.

Nem tudom sajnos az email címét sem.

Köszönöm a választ.

2014. szept. 20. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ad meg senkinek mobilszámot! Viszont a Medicovernél dolgozik az Eiffel Klinikán (Nyugati pu. mellett) jelenleg, ott lehet elérni őt. Én is hozzá járok a gyomrommal.
2014. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és jobbulást :)

A Medicovert én is megtaláltam. Beszéltem is velük. Azt mondták hétfőnként rendel de nem kapcsolnak be hozzá telefonon. Láttam hogy az Uzsokiba rendel őket is felhívtam ha szerencsém lesz csütörtökön talán tudok vele beszélni. Szurkoljatok!

2014. szept. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!