Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek elhanyagolt szifilisz...

Akinek elhanyagolt szifilisz vagy tripper fertozese volt nehezen gyogyult ki belole?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akiknek nem volt egyertelmu tunetuk csak a szovodmenykor derult ki.
2014. szept. 24. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én kezelgettem magamat vagy 2 hónapig felfázással, mire rájöttem, hogy nem az. Ugyanúgy elmúlt 1 injekciótól, mintha csak egy hete lett volna meg.

Páromnak is volt fiatal korában, ő sokkal tovább húzta, hogy elmenjen orvoshoz, végül annyira durván nézett ki, hogy még egy orvosi könyvbe is befotózták. :) Ő akkor 2 szurit is kapott, de elmúlt neki ugyanúgy.

2014. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, tripperről beszélek. Szifiliszről hálistennek nincs infóm.
2014. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a szifiliszből teljesen nem lehet meggyógyulni, csak tünetmentes lesz kezelés hatására.
2014. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a volt élettársamtól kaptam el.Nekem a központi idegrendszert és a szemideget támadta meg a szifilisz,pár hónap alatt.3 hétig voltam kórházba,napi 4 infúziót kaptam.Utána még 2 hétig két naponta szuri,majd 2 hétig gyógyszert kaptam.Már jók az eredmények,de negyed évente vérvizsgálatra kell mennem.
2014. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
negyed évente kell kontrollra járni.Szerintem már vért nem adhatsz!Nekem a doki azt mondta elméletileg gyógyult vagyok,de kell a kontroll a biztonság kedvéért!Az más kérdés,hogy ha lesz egy új kapcsolatod mennyire fogsz bízni. Én most semennyire,félek bármilyen kapcsolattól.
2014. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek a központi idegrendszerét támadta meg a szifilisz.Nekem a látásom romlott napról-napra,majd a fél szememre megvakultam.A kórházba csináltak gerinccsapolást is.Szerencsére a látásom már vissza jött.Járok negyed évente vérkontrollra.Szerintem már nem adhatunk vért soha többé.Nem is tudom ezek után,hogyan merek majd párkapcsolatot kialakítani.
2015. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!