Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nói nemi szerven sorvadó...

Csaki zsuzsa kérdése:

Nói nemi szerven sorvadó börtünetek vannak . Ég fáj 52 éves vagyok kívül is fehér száraz bör látható .20 éve gombával küzködöm. Rákos vagyok? Meggyogyúl? Mit ajál nak száraz bör fájdalmas.

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos!
2014. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvost keressen fel,de mihamarabb.
2014. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is több mint 10 éve küzködöm hüvelygombával. Próbáld ki a gréfruitmag cseppet!! Napi 2 x 20 csepp. De rendszeresen kell szedni, mert ha nem akkor rögtön előjönnek a roh.dt kis dögök. Nekem ez segitett, itt ajánlották. Amiket a doki felirt már nem segitettek csak ideig óráig.

A tüneteid alapján szerintem megint valami fertőzésed van. Keress fel mindenképp egy dokit! Mialatt kezel a doki már kezd el szedni ezt a cseppet (mindenképp kezeltesd ki magad!). Adj neki egy esélyt! Ha bevált ird meg! :)

2014. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Klimax szakrendelést keress fel.
2014. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!