Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüsszentéskor büdös, száraz,...

Tüsszentéskor büdös, száraz, zöld köpetgolyó?

Figyelt kérdés
Mitől van az, hogy időnként, ha tüsszentek, apró, zöld, zöldessárga, rettentő büdös és száraz golyócskákat tüsszentek ki? Elvileg nem vagyok megfázva, nem vagyok beteg, nem dohányzom. :S

#tüsszentés #zöld köpet
2014. febr. 21. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy köpet hogy lehet száraz?? Nem teljesen értem...

A szádon jön ki vagy az orrodon? Ha az orrodon, akkor értem. :)

2014. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szájon keresztül. Olyan, mint például a nyirkos homok. Vagy mint a túró. Tehát nem nyálkás.
2014. febr. 21. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor az a manduládból jöhet. Bár lehet mégse, a mandulából inkább sárga vagy sárgásfehér jön, ha már idült mandulagyulladásod van. És igen, az büdös.

Viszont nagy erővel kell tüsszenteni, hogy az csak úgy kijöjjön, szóval nem biztos, amit mondok...


Nem érzed időnként, hogy mintha morzsák lennének a torkodban, amit nem tudsz lenyelni?

2014. febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzek olyat, mintha morzsák lennének a torkomban. A neten olyat találtam, hogy mintha a tüdő alsó részéből jönne ilyesmi. Egyébként nem vagyok beteg, nem szoktam köhögni, ezért is olyan furcsa.
2014. febr. 24. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányomat ugyanilyen panasszal vittem fül-orr gégészhez. A mandula egyfajta passzív gyulladásának diagnosztizálták. Azok a darabok elhalt szövetek a mandulából. Mivel nem fáj, nincs valódi gyulladás, de gócnak számít. Ha bármilyen gócpanasz felmerülne, érdemes kivetetni a mandulát. Gócpanasznak számít az erős hajhullástól kezdve a szívpanaszokig sok minden. Szóval ezeket hallottuk az orvostól Gyógyszert nem kaptunk rá. Ha nincs ezüst vagy fém allergia akkor ezüstkolloidot is ajánlottak rá.
2014. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezt úgy hívják, hogy mandulakő, tosnile stone angolul.

Ha rákeresel sokmindent találsz majd.

2016. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!