Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Összetéveszthetöek a herpesz...

Összetéveszthetöek a herpesz genitalis tünetei a hüvelygombával?

Figyelt kérdés
Körülbelül március óta küzdök hüvelygombával, az nőgyógyászom azóta kezel rá, folyton visszatér. A tüneteim: visketés és folyás, semmi más, viszont rendszeresen megfertőzöm a páromat is. Mivel elég régóta húzódik a dolog igy a párom is elment orvoshoz, ahol azt mondták neki hogy valószinüleg herpesze van. Átesett néhány kivizsgáláson, az eredénye egy hét múlva lesz meg. Nekem viszont nem megy a fejembe, hogyan lehetséges ez. Tőlem a nőgyógyász több alkalommal is vett törletet és folyamatosan vizsgált, de ilyesmi fel sem merült, arról nem is beszélve, hogy a tüneteim sem hasonlitottak a herpeszéhez. Lehetséges az, hogy a hüvelyemben van a herpesz és nem vette észre? Sosem éreztem fájdalmat, lázas sem voltam, és azok a holyagos kiütéseim sem voltak soha. Talán két alkalommal történt, hogy volt rajtam kivulrol egy kiütés féleség, ami viszketett kb. 5 percig aztán másnapra elmúlott. Őszintén szólva fejbevágott ez a dolog, nem értem.... Kérlek irjatok ha van bármi tapasztalat ilyesmivel... Ez a hét baromi hosszú lesz!

2014. szept. 26. 12:24
 1/1 anonim válasza:
Hidd el,hogy észrevennéd,ha herpesed lenne,ez 100%. Aki átesett rajta,az sajnos tudja,hogy az a legfájdalmasabb nemi betegség,járni alig bírsz,annyira fáj... Szóval lehetetlen,hogy neked az van,ha nem ezt tapasztaltad.
2014. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!