Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja lent az intim területe...

2 napja lent az intim területemen annak is a külső részén megjelentek kisebb nagyobb dudorok amik pisilés közbe rettenetesen fájnak égő, csípő érzés történik és ez fürdés közben is aktuális. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána nézni az interneten de nem vagyok benne biztos h ez most herpesz-e vagy sem. Aktív nemi életet élek a párommal (óvszerrel nem csak fogamzásgátlóval védekezünk) de neki semmi baja sincs. Mik lehetnek ezek a dudorok és mi a megoldás?

2014. aug. 17. 14:58
 1/3 anonim válasza:
62%

A gyakorikérdések.hu-n (vagy bármilyen ehhez hasonló oldalon) szinte 100% biztossággal kijelenthettem hogy nem fogsz értékelhető választ kapni ilyen kérdésekre.

Egy orvos aki ezen a szakterületen jártas, se tudja látatlanba pontosan beazonosítani hogy mi lehet a bajod.

Szóval csak ugyan azt a választ tudom adni, mint minden ilyen kérdésre: MENJ ORVOSHOZ!

2014. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyébként nem nagyon jöttem rá hogy most fiú vagy vagy lány és hogy mi is az az intim terület.
2014. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen ez herpesz ezzel mentem el enis orvoshoz es nemi eletet eloknel jelentkezhet inkabb. Elvileg 5 nap alatt elmulik magatol, lehet ra kenocsot tenni vagy gyogyszert szedni de az orvosom szerint egyik sem igazan hatasos mert nem hozzak elobbre a gyogyulast. Amit en szemelyesen tudok ajanlani az a kamillas furdo es utana a megmaradt kamillat gezbe tenni es kis ideig (amig testmelegnel hidegebb nem lesz) az erintett feluleten hagyni.
2014. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!