Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögés és szúr az oldalam,...

Köhögés és szúr az oldalam, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött azzal, hogy belázasodtam, szédültem, levert voltam. Majd egy hétre rá ez elmúlt, felváltotta az orrfolyás és köhögés. Azt mondták, hogy köhögésnél azért jön köpet, mert csurog lefele és ezért van több köpet reggelente. Ezt a gyógyszertáros mondta. Már 2 hete +1 nap nem tudtam dolgozni. Étteremben dolgozom, vendégekkel, ételekkel. Néha jobb, van hogy fél óráig nem jön az inger a köhögésre, aztán elkezdődik és akkor mint aki konkrétan fuldoklik vagy 5 percen át. Visszatartani próbálom (mégsem a vendégek előtt vagy a kajájukra kéne) de ebből az lesz, hogy könnyezek, vörös lesz a szemem, és fájni kezd a torkom amíg végül csak el nem kap a köhögés. Egyébként a orrom nem fáj.

Tegnap már kezdtem azt érezni, hogy egy hangyabokányit javult a helyzet, mikor elkezdett fájni az oldalam. A jobb mellem alatt egy tenyérnyi ponton érzek fájdalmat. Ez nyomásra nagyon fáj. A legrosszabb, hogy köhögésnél meg elviselhetetlen. Mikor elkap a köhögés, olyan érés mintha leszúrnának és forgatnák bennem a kést. Plusz ha lehajolnék, vagy felkelnék, akkor is nagyon fáj. Holnapra kellene mennem dolgozni, de így a cipőmet is alig tudom bekötni.



2014. szept. 26. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hete tart ez aköhögős és náthás vírlus, vagy mifene, de már kezd javulni. Köhögéstől fájhat a mellkasod és a hátad is, nekem is volt 2 napig, szerintem izomfájdalom, de jó lenne ha elmennél a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet és ajánl rá valamit hatásos gyógyszert.
2014. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!