Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma több szemölcsömet is...

Ma több szemölcsömet is lefagyasztották. Egyrészt nagyon fáj, másrészt behólyagosodott, van amelyik be is vérzett. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom furcsa, de hívd fel holnap a bőrgyógyászt és kérdezd meg tőle, ő a szakember.
2010. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
neis mond nekem félorája fagyasztottak 4 et de h a kérdésedre is válaszoljak nemgond...féligmeddig az a cél. nekem azt mondták h néhány napon bellül vízholyag vérholyag alakulhat ki nemkell tőle megijedni ki lehet juaksztani az már nem fertőz nappalra pedig leragasztani lelehet este meg hagyni szabadon.és nekem is nagoyn fáj:D de szerintem ez normális
2010. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uh akkor "jó"... és neked mondták h kb mikor múlnak el?
2010. jan. 21. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok nekem mára holyagosodott fel egy kcsit az egyik.anyit mondtak hogy 2-3 hét mulva mennyek vissza megnézné addigra gondolom a sebek is begyogyulnak. konkrétan nem mondték mikkora de ha igy folytatja mongyuk 2-3nap mulva mind elfolyosodik aztán amig az begyogyul megint egypár nap...
2010. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Nem értek hozzá, de nekem is pont úgy történt, mint ahogy írod és elmúlt nyom nélkül.
2010. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is lefagyasztották és a tenyeremen lévő pedig vérhólyaggá alakult:SSnagyon meg ijedtem. visszamentem a dokihoz és leszedte az összeset még a vérhólyagot is. nemtudom mennyi a begyógyulás de remélem minél hamarabb befog nagyon rossz így lenni.
2010. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!