Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vér eredményem azt mutatta...

A vér eredményem azt mutatta ki, hogy HIV fertőzött vagyok. Viszont ez gyakorlatban lehetetlen. Lehetséges, hogy rossz a vérvizsgálat eredménye?

Figyelt kérdés
Nem voltam férfival, nem is járok olyan helyekre, ahol esetleg elkaphattam volt. Nagyon meg vagyok rémülve. Lehetséges, hogy rossz a vérvizsgálat eredménye?

2014. okt. 16. 20:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na mi lett??? Tájékoztathatnál minket!
2014. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A szánkban majdnem mindig találhatóan kis sebek (pl ha olyan ételt eszünk amit nehezebb megrágni, vagy meg is szúrhat)

Perse ez egy lágy szájra puszi esetében nem okozhat gondot, de egy vaddabb csókolózás esetében bizony átkerülhet a vírus.

tudom ezt nem híresztelik mindenhol, mert az emberek megijednének, de sajnos a szánkban 99%ban vannak sebek

2014. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16/22 es ha 80 -as években kapta volna el akkor már rég nem élne
2015. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!