Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint mandulagyulladas?

Megint mandulagyulladas?

Figyelt kérdés

Kb egy hònapja sincs,hogy beszedtem az antibiotikumot ,mert tüszős mandulagyulladásom volt. Utána a fejem és az arcom fájt , főleg hajolgatásra,amire azt mondta az orvos,hogy allergia és szedjem be amit felírt. Szedem, bár azt meg se mondta mire vagyok allergiás :). Na a lényeg hogy pár napja újra fáj a torkom, köhögök. Most néztem a tükörben a torkom ès a mandulám megint fehér pöttyös. Megint mandulagyulladasom lenne?!lázas nem vagyok. Ja ès a bal oldali mandulam kb egy éve folyamatosan meg van dagadva, de nem fáj. Nem tudom,ez probléma-e. Az orvosok szavára màr nek adok. Kezelnek a nem létezô allergiaval... A lényeg, hogy megvegyem a drága gyógyszereket

. szóval ha bàrki tud segíteni, azt megkoszonnem!



2014. okt. 20. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondok vannak a torkommal!Könnyen begyullad és ha megnézem,mindig pirosnak látom!A manduláim normálisnak látszanak de nem hiszem,hogy egy egészséges toroknak így kell kinézni!A gégészeten írtak fel gyógyszert és mondta az orvos, sós vizzel gargalizáljak!De nem változott semmi!Nincs nekem sem lázam csak kicsit fáj a torkom,főleg reggel.Nézd meg! [link]

Neked is mindig piros? Tegyél fel egy képet a torkodról!

2014. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem piros mindig,de a mandulám sosem kisebb! [link]
2014. okt. 25. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát most elég piros a torkod,a garatívek az uvula mellett és a hátsó garatfalon is mintha hólyagok lennének. A manduláid nem nagyok,átlagosak. De a bal oldali manduládon az a fehér valamik lehet,hogy mandula kövek vagy ez tüszős mandulagyulladás(elég sötét,homályos a kép)és a nyelved is kicsit fehér! Az orvos nem mondta még,hogy ki kéne venni a manduláidat? Úgy hallottam felnőtt korban elég kellemetlen a mandulaműtét! Gondolom már felnőtt vagy? De ha indokolt kivenni,akkor jobb minél előbb! Nézesd meg a torkod a gégészeten!
2014. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Három nap óta gargalizálok és nincs javulás! Fáj a torkom,duzzadt a jobb oldali mandulám,alig tudok nyelni!

Reggel megyek a gégészetre!Csináltam új képeket,megnéztem kinagyítva,szerintem be van gyulladva a torkom!Szerinted?

A gyógyszereknek én is ellene vagyok! De akkor mi a megoldás? Te már jobban vagy? Milyen most a torkod?

[link]

[link]

[link]

Bocsi a nyál miatt!

2014. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jobban vagyol,de kb egy hónapja fújom az orrom..nem értem. 20 éves vagyok egyébkent, és nem mondtak még, hogy ki kéne venni a mandulam.
2014. okt. 30. 11:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,és voltam gegeszeten,azt mondtak,allergia,de nem tudni mire és nem fontos. :) éljenek a magyar orvosok!
2014. okt. 30. 11:43
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] ilyen most
2014. okt. 30. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen az új képen már szép a torkod!A bal mandulád nagyobb (nekem a jobb oldali a nagyobb)de azt mondta a dokinő,ez nem probléma ha nem gyulladás miatt van!De,hogy milyen allergiád van,azt megmondhatták volna!Kérhettél volna beutalót allergia vizsgálatra!Gondolom lány vagy,könnyen hagytad magad lerázni!...Én is voltam a gégészeten,nincs különösebb baj,csak nagyon érzékeny a torkom és könnyen bepirosodik,megduzzadnak a manduláim!Azért a garatöblögetővel még naponta gargalizálok!Nem fáj már,de szerintem még elég ronda!

[link] most ilyen

2014. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!