Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bakteriális mandulagyulladás...

Bakteriális mandulagyulladás kezelése házilag lehetséges?

Figyelt kérdés
Van valami házi praktika ami enyhíti a gyulladást? Nyelni alig bírok, majdnem könnyezik a szemem ivás közbe annyira fáj.Van itthon antibiotikum, amit eddig kerülgettem.Nem szeretem a gyógyszereket sem az orvosokat.Ezért fordultam ide hátha itt kaphatok valami tippet házilag..Ha nem akkor marad az antibiotikum.

2014. júl. 5. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz ott adnak rendes antibiotikumot infúzión, ha nem így teszel annyira meg fognak dagadni a manduláid hogy meg fogsz fulladni, előtted már nem 1-2 ilyen ember halt ebbe bele mert nem mentek el időben dokihoz, vagy hülye volt a doki és hazaküldte, tv-ben is volt ilyen, + nekem is volt, amugy ezt szaknyelven tüszős mandulagyulladásnak hívják..


csak akkor tudod házilag kezelni ha van otthon rocefin infúziód, ha nincs akkor kórház mielőtt megfulladsz

2014. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha kocsival mész pakolj magadnak kb 2 napnyi ruhát stb... mert bent fognak tartani, ez nem olyan dolog amivel viccelni lehet, csak te nem vetted komolyan mert nem tudod mi ez
2014. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amugy házilag antitbiotikummal azért nem lehet kezelni mert azok egyrészt sokszor nem elég erősek hozzá ha már előrehaladott a gyulladás, + nem mindegyik antibiotikum jó rá, pl általában aktil duóval kezdik aztán valami o betűssel, és utánna a zinnatot szokták felírni, de még ez sem garancia a sikerre, vagy mire végigérsz rajtuk már megfulladnál, olyan ez mintha hetente egyszer kikpróbálnád kő papír ollóval hogy melyik veri le az aktuális bacidat, a rocefin meg egyszerre tudja a kő, papír, olló, láncfűrész, pllazmavágó kombót, az tuti kinyírja az összeset
2014. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ne játssz tovább az egészségeddel, kövesd végre ami utasítást az orvostól kaptál!!
2014. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!