Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnak is van most ilyen...

Másnak is van most ilyen betegsége? (fejfájás, láz, has fájás, hasmenés napokig)

Figyelt kérdés
Csütörtök este kezdődött egy 38 fokos lázzal. aznap este semmit nem is aludtam annyira rosszul voltam. aztán reggelre jobban lettem a lázcsillapítónak köszönhetően.aztán este felment 40 re és szombat vasárnap is végig fel le ment.Vasárnap elmentem az orvoshoz az meg felírt 1 anti biotikumot és algopirint. valamennyire hatottak mert már csak 38fokos lázam van,a hasam néha görcsölget meg hasmenésem van. viszont a fejem annyira fáj mint még soha.Más is tapasztalt mostanában ilyet? illetve melyik a legjobb gyógyszer a fejfájásra? algoflexből semmit nem ér és a kalmopirin ami elvileg elég erős az se használ.

2014. nov. 4. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Két kolléganőm közül az egyik 4 nap alatt legyűrte, a másik most otthon fekszik ugyan ezzel a tünetekkel. Mononukleózis másnéven mirigyláz. Neked kell az orvosnak mondanod, hogy küldjön laborvizsgálatra. Az antibiotikum nem segít. Feküdni és rengeteget kell inni. Sajnos nálam is most kezdődött, bár nálam csak hőemelkedés van estére, eddig, de gyenge vagyok, kedvtelen és nekem is a hasam fáj, illetve iszonyatosan fáztam. A kolléganőmnek, aki legyűrte neki is a feje fájt iszonyatosan és hányingere volt, a pulzusa fel-le ugrált, valamint hol a hideg rázta, hol kiverte a veríték
2014. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is ez van hol remegek a hidegtől miközben a család többi részének melege van. hol meg izzadok de nagyon.Ma délután fogok elmenni a házi orvoshoz mert azt mondták hogy kedden kell.Hány ingerem nekem is van bár csekély,5. napja fekszem folyamatosan de nem érzem jobban magam
2014. nov. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!