Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek a piros orr ellen?

Capslock kérdése:

Mit tegyek a piros orr ellen?

Figyelt kérdés

Hétvégén nagyon megfáztam és 5 percenként fújom az orrom. Nagyon kipirosodott,viszont fontos lenne hogy keddre elmúljon (randim van).

Mivel tudnám kenegetni,hogy ne legyen piros? A testápoló nagyon csípi.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 29. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Neogranormon. A legjobb. Volt olyan, amikor meg voltam fázva, lefeküdtem aludni, bekentem rendesen és mire felkeltem már visszahámosodott és nem volt egyáltalán piros. Persze utána megin kidörzsöltem, de ennél jobb tuti nincs. Ez is csípni fogja az elején de ettől tényleg elmúlik.
2010. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Unguentum nasale:

[link]

2010. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én próbáltam azt amit az utolsó linkelt, sztem az semmit sem használ. Elmúlik az orrdugulás, de ugyanúgy piros marad az orrod. Neogranormon forever:D
2010. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap este kipróbáltam a Neogranormont és tényleg szépen múlik a pír :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 30. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!